עברתם דירה? מעוניינים בעיצוב המושלם שיאפשר לכם להרגיש כמה שיותר "בבית"? מהו למעשה תפקידה של מעצבת פנים? מדי שנה לומדים עשרות אלפי תלמידים באוניברסיטאות, במכללות ובבתי הספר השונים קורסים ותארים לעיצוב פנים. עם השנים התעוררה החשיבות של תהליך עיצוב הפנים בבית ורבים כיום נעזרים במעצבת פנים במטרה להתאים עבורם את המרחב הנוח ביותר בשבילם – הבית שלהם.

בהוד השרון מתגוררים עשרות אלפי אנשים, חלקם בדירות, חלקם בבתים פרטיים – כמה מהם באמת מרגישים בנוח בביתם? רבים מהם בנו "חדר עבודה" בביתם – האם הוא המקום הנוח ביותר עבורם לעבודה בו הם עובדים בצורה היעילה ביותר? זוהי רק דוגמה אחת לעבודתה של מעצבת פנים בהוד השרון, שתפקידה לדאוג שכלל החדרים ישרו את האווירה הטובה והנוחה ביותר עבור המתגוררים בבית.

מעצבת פנים בהוד השרון – המלצות

למעלה מ-20 שנה שאני עובדת בתחום עיצוב הפנים ומסייעת ללקוחות שונים ברחבי המדינה לעצב עבורם את המרחב המושלם. באמצעות אסטרטגיה ודרכי עבודה נכונים אני מצליחה להפיק את העיצוב המושלם עבור לקוחותיי.

מעצבת פנים בהוד השרון צריכה לעצב את הבית והמרחב האישי של הדיירים כך שיוכלו להרגיש כמה שיותר בנוח ממנו. ישנם חלקים שונים בחדרים מסוימים בהם אנו מעוניינים להשרות אווירה מסוימת, כך למשל, לרוב בחדרי עבודה אנו מעוניינים להשרות אווירה מרגיעה ומסודרת, בחדרי שינה אנו מעוניינים להשרות אווירה אינטימית ונוחה ובחדרי אירוח אנו מעוניינים להשרות אווירה מוארת, מרווחת ונעימה.

בפגישת ההיכרות בין מעצבת פנים בהוד השרון לבין המתגוררים בבית, על מעצבת הפנים לזהות את האופי, האישיות והרצונות של לקוחותיה. מעבר לשאלון האפיון והשאלות הכלליות ששואלת מעצבת הפנים, התהליך כולל אבחון וחשיבה על הפרטים החשובים שיסייעו בעיצוב המושלם והאווירה הטובה ביותר בבית עבור הדיירים.

שלבי העיצוב שלי בעבודה:

על מנת לספק את המוצרים הטובים ביותר, אני עורכת פגישת היכרות בה אני מנסה להפיק את מרב המידע מלקוחותיי, לאחר מכן מציגה בפניהם סקיצות שונות לעיצוב ונכנסת לרמת המיקרו כאשר בוחרים קווים כללים לעיצוב. כחלק משירותיי אני מארגנת יחד עם הלקוחות רשימת קניות, יוצאת עמם למסע הקניות ומסדרת עבורם את הבית עד לרגע בו יכולים להרגיע כמה שיותר בנוח בביתם.