עיצוב פנים הפך לתחום כל כך תחרותי בשנים האחרונות ומדי שנה עשרות אלפי סטודנטים וסטודנטיות מצטרפות לשוק במטרה למצוא עבודה. מרבית האנשים שהולכים ללמוד עיצוב פנים מגשימים את חלום התעסוקה שלהם ועוסקים בדיוק במה שהם אוהבים, בכדי שתוכלו לדעת בידיו או ידיה של מי להפקיד את העיצוב של הבית שלכם, הכנו עבורכם מדריך קטן לבחירת מעצבת פנים.

איך לבחור מעצבת פנים במרכז?

במרכז הארץ עובדות למעלה מ-5,000 מעצבות פנים שמסייעות למשפחות שונות לעצב את הדירה והבית שלהם בדיוק כפי שחלמו לאורך השנים. להלן מספר פרמטרים שיסייעו לכם לבחור את מעצבת הפנים עבור הפרויקטים שלכם:

  • תיק עבודות – הפרמטר החשוב ביותר במקצוע עיצוב הפנים. בכניסה לאתרי האינטרנט של מעצבי ומעצבות פנים, מומלץ להסתכל על סגנון העבודות של אותה המעצבת. במידה והנכם מתחברים לסגנונות השונים, אנו ממליצים לכם מיד ליצור קשר עם מעצבת הפנים.
  • ניסיון – "אין חכם כבעל ניסיון", בדיוק כך גם בתחום עיצוב הפנים. מעצבת פנים במרכז תוכלו למצוא בשפע, אך מעטות מהן עם ניסיון של שנים. ניסיון בעיצוב פנים עשוי לחסוך לכם כסף ולמצוא עבורכם פתרונות שונים עבור חללים. כך למשל, מעצבת פנים בעלת ניסיון תיעזר בחללים הריקים, בצבעים השונים ובאמצעי התאורה על מנת לרווח שטחים שונים בביתכם ולמצוא עבורכם פתרונות שונים.
  • חיבור אישי – בסופו של יום, מדובר בבית שלכם ובמקום בו אתם אמורים להרגיש כמה שיותר בנוח, לכן, אנו ממליצים לא להתפשר על נושא ה"חיבור האישי" בבחירת מעצבת פנים במרכז, חפשו את המעצבת שתוכל להיכנס לראש שלכם, להכיר את הצרכים שלכם ולאפיין את הרצונות שלכם בצורה הטובה ביותר.

באילו אזורים במרכז אני עובדת?

מזה שנים שאני מעניקה שירותים ללקוחות שונים באזור המרכז, כאשר המיקום הדרומי ביותר הוא ראשון לציון והצפוני ביותר הוא זיכרון יעקב: