מדי שנה עשרות אלפי ישראלים בונים את ביתם החדש באזור השרון. מאות ישראלים מחפשים מעצבת פנים בשרון במטרה למצוא את העיצוב המושלם לביתם בו יוכלו להרגיש כמה שיותר בנוח וכמה שיותר "בבית". במידה והנכם בשלבי מעבר דירה, בנייה של ביתכם או אפילו מעבר לדירה שכורה ואתם מעוניינים להרגיש "כמה שיותר בבית" אתם מוזמנים להצטרף ולקרוא את המאמר המקצועי.

למעשה קיימות אלפי מעצבות פנים בשרון – איך ניתן לדעת במי לבחור על מנת שתעצב את הבית והמרחב המושלם עבור המתגוררים בו? ראשית בכניסה לאתר האינטרנט של מעצבות הפנים השונות, הביטו בתיקי העבודות שעיצבו לאורך השנים, במידה והתחברתם לאחד מהעיצובים, קבעו פגישת היכרות עם מעצבת הפנים.

מהו תהליך העבודה של מעצבת פנים בשרון?

למעלה מ-20 שנה שאני מסייעת ועובדת בעיצוב פנים ומעצבת פנים בשרון באזורים שונים. עם השנים, פיתחתי את האסטרטגיה המושלמת לעבודה מול הלקוחות שלי. אין צורך להרחיב כמה תהליך עיצוב הפנים תלוי בלקוח. למעשה, כבר בשלב הראשון בפגישת ההיכרות, חשוב במיוחד שהמתגוררים בבית ישדרו את הרצונות האמתיים שלהם. באמצעות שאלון אפיון אני מנסה ללקט כמה שיותר מידע שיסייע לי להכין את הסקיצות הראשוניות, אך העבודה האמתית של מעצבת פנים גדולה היא לזהות את האישיות הנחבאת של כל אדם ולעצב על פיו את הסקיצות.

בשלב השני של הצגת הסקיצות בפני קהל הלקוחות והמתגוררים בבית, חשוב לבחור כיוון כללי לעיצוב הבית ולהתעמק בו ובחלקים השונים בחללים של החדר על מנת לאפשר למתגוררים להרגיש כמה שיותר בנוח בביתם. שלבי עיצוב המיקרו נכנסים לעומק בכל אחת מהפינות שבחדר.

כחלק מעבודתי אני עורכת עם לקוחותיי רשימת קניות לצורך השלמת העיצוב הכללי של החללים השונים שבבית ויוצאת יחד איתם למסע הקניות במטרה להוזיל להם עלויות ולבחור את המוצרים המתאימים ביותר. בשלב הסופי, אני מסייעת ללקוחות בתהליך הסידור של הדירה והחללים אותם עיצבתי על מנת להבטיח את ההתאמה המושלמת לסקיצות.

מעצבת פנים מומלצת בשרון

אני מזמינה אתכם להיעזר בניסיון שלי ובידע המקצועי שלי בתהליך עיצוב הדירה/הבית שלכם. אני עובדת באזורים שונים ברחבי השרון:

  • רמת השרון.
  • הרצליה
  • הוד השרון.
  • רעננה.
  • כפר סבא ועוד…