לחיות בתל אביב – האם מדובר בחלום התל אביבי שמרבית האנשים חולמים? ממש לא במידה ואין לך את העיצוב המושלם של הדירה והבית שלך. במידה ועברתם לגור בתל אביב ואתם מעוניינים לחוש את העיר המדהימה הזו גם מתוך הבית, אני מזמינה אתכם לעצב את הבית שלכם בצורה המתאימה ביותר עבורכם.

איך עובד תהליך העיצוב? במשך יותר מ-20 שנה שאני עובדת מול לקוחות שונים, מעצבת פנים בתל אביב ובאזור המרכז ומתחברת ללקוחות שלי בצורה הטובה ביותר על מנת לעצב להם את המרחב האישי שלהם. להלן שלבי העבודה על פיהן אני עובדת מול הלקוחות שלי.

שלבי העבודה של מעצבת פנים בתל אביב:

אז לאחר שהחלטתם לעבור לעיר הגדולה וליהנות מהאווירה היוצאת דופן כמו שרק תל אביב יודעת להציג, הגיע הזמן לעצב את המרחב האישי שלכם. עיצוב פנים של הבית מטרתו לאפשר לכם להרגיש כמה שיותר נוח בביתכם, להאיר לכם את הדירה ולעצב את הדברים בצורה המתאימה ביותר לאופי שלכם כך שיהיה לכם כמה שיותר נוח לחיות בבית.

בשלב הראשון של כל תהליך עיצוב פנים נהוג לערוך מפגש. מעצבת פנים בתל אביב צריכה להיפגש עם הלקוחות שלה על מנת להכיר אותם בצורה הטובה ביותר. תוך פגישת ההיכרות מומלץ לערוך שאלון אפיון, אך למעשה, הגדולה של מעצבת פנים הוא לזהות גם את "המעבר" לתשובותיהם של בני הזוג והמתגוררים בבית על מנת להצליח לעצב את המרחב האישי המושלם עבורם.

בשלב השני על מעצבת פנים בתל אביב להציג את הסקיצות השונות ללקוחותיה. בשלב זה נהוג לעצב סקיצות "מאקרו" אשר מציגות באופן כללי את קווי העיצוב, רק לאחר שבני הזוג מתחברים לאחת מהסקיצות, על מעצבת פנים בתל אביב להיכנס לעומק בכל סקיצה ולעצב ברמת המיקרו.

תהליך רשימת הקניות של המוצרים השונים הוא בלתי נפרד מתהליך עבודתה של מעצבת פנים בתל אביב. על המעצבת להנחות את בני הזוג אילו מוצרים, רהיטים וחומרים צריך לרכוש על מנת ל"הוציא את חלום העיצוב לפועל". התהליך צריך להתבצע תוך התאמת התקציב.

בשלבים האחרונים בשלבי העבודה שלי אני נוהגת לצאת עם בני הזוג למסע קניות ולרכוש את המוצרים ולסדרם בביתם של הלקוחות עד לקבלת התוצאה המושלמת.