הבית שלנו צריך להיות המקום בו הכי נוח לנו בעולם. תהליך סטיילינג לבית עשוי להגשים את החלום העיצובי שלכם לידי העיצוב הכללי של הבית. מה לא נאמר על כל נושא עיצוב הפנים, בימינו, ברור לכולם שעיצוב מסוים של הבית עשוי ליצור אווירה מסוימת ואף עשוי "להגדיל" את הבית במידה ומסדרים אותו נכון ומשתמשים בצבעים הנכונים.

אז איך מתחילים בתהליך סטיילינג לבית? עיצוב פנים הוא עולם ומלואו, באמצעות עיצוב וסטיילינג לבית תוכלו להשרות את האווירה שתמיד חלמתם עליה וליצור את בית החלומות שלכם שיסודר בצורה הטובה ביותר עבורכם. המטרה של כל בית היא ליצור אווירה נעימה ובעיקר נוחה עבור המתגוררים בו, כך שירגישו לאורך כל הדרך חופשיים ובקיצור "שירגישו בבית".

כמה עולה סטיילינג לבית?

טווח המחירים לתהליך סטיילינג לבית משתנה. תהליך סטיילינג לבית כולל גם בחירת הרהיטים השונים, עיצובם, שילוב הצבעים מרגע קבלת האפיון של מעצב הפנים ועד לרגע בו הדיירים יכולים להרגיש שזהו הבית המושלם עבורם.

מחיר סטיילינג לבית משתנה, בשנים האחרונות יש מגמה של האוכלוסייה לרכוש מוצרי יד שניה או מוצרי וינטג' על מנת להוזיל את העלויות. שילוב מוצרים ישנים עשוי ליצור אווירה מיוחדת וייחודית ובאמצעות חידוש מוצרים, צביעה שלהם וסידור נכון תוכלו ליצור אווירה קסומה בביתכם.

איך מתחילים בתהליך סטיילינג לבית?

ראשית, חייב להיות חיבור והתאמה בין מעצב הפנים לבין הדיירים. בשלב הראשוני על מעצב הפנים להבין את הרצונות של הלקוחות, באמצעות שאלון אפיון והגדרת הרצונות של הלקוחות, מעצב הפנים עשוי להציע לדיירים מספר הצעות שבאמצעותם יוכלו ליצור סטיילינג לבית שיתאים לדרישותיהם.

בחלק מעסקאות סטיילינג לבית מעצב הפנים הוא שותף מלא בתהליך רכישת המוצרים השונים לבית ורצוי שיציע מגוון חנויות ושווקים בהם ניתן לרכוש מוצרים המתאימים לרצונות של הלקוח.

אני מזמינה אתכם לקבל את השירות הטוב ביותר ולהיעזר בניסיון הרב שלי בתהליך עיצוב הפנים ויצירת סטיילינג לבית. באמצעות אפיון מדויק, בחירת המוצרים המתאימים והתאמת התקציב נוכל ליצור סטיילינג מדהים לביתכם ולהפוך אותו לבית החלומות שלכם בו תוכלו להרגיש בנוח.