הבית שלנו צריך להיות המקום בו הכי נוח לנו בעולם!

תהליך סטיילינג לבית עשוי להגשים את החלום העיצובי שלכם לידי העיצוב הכללי של הבית.
מה לא נאמר על כל נושא עיצוב הפנים? בימינו, ברור לכולם שעיצוב מסוים של הבית עשוי ליצור אווירה מסוימת
ואף עשוי "להגדיל" את הבית במידה ומסדרים אותו נכון ומשתמשים בצבעים הנכונים.

 

 
הלבשת הבית

עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי נוער

עיצוב חדרי שינה הורים


אז איך מתחילים בתהליך סטיילינג לבית?

עיצוב פנים הוא עולם ומלואו, באמצעות עיצוב וסטיילינג לבית תוכלו להשרות את האווירה שתמיד חלמתם עליה וליצור את בית החלומות שלכם שיסודר בצורה הטובה ביותר עבורכם. המטרה של כל בית היא ליצור אווירה נעימה ובעיקר נוחה עבור המתגוררים בו, כך שירגישו לאורך כל הדרך חופשיים ובקיצור "שירגישו בבית". ראשית, חייב להיות חיבור והתאמה בין מעצב הפנים לבין הדיירים. בשלב הראשוני על מעצב הפנים להבין את הרצונות של הלקוחות, באמצעות שאלון אפיון והגדרת הרצונות של הלקוחות, מעצב הפנים עשוי להציע לדיירים מספר הצעות שבאמצעותם יוכלו ליצור סטיילינג לבית שיתאים לדרישותיהם. בחלק מעסקאות סטיילינג לבית מעצב הפנים הוא שותף מלא בתהליך רכישת המוצרים השונים לבית ורצוי שיציע מגוון חנויות ושווקים בהם ניתן לרכוש מוצרים המתאימים לרצונות של הלקוח. אני מזמינה אתכם לקבל את השירות הטוב ביותר ולהיעזר בניסיון הרב שלי בתהליך עיצוב הפנים ויצירת סטיילינג לבית. באמצעות אפיון מדויק, בחירת המוצרים המתאימים והתאמת התקציב נוכל ליצור סטיילינג מדהים לביתכם ולהפוך אותו לבית החלומות שלכם בו תוכלו להרגיש בנוח.

כמה עולה סטיילינג לבית?

טווח המחירים לתהליך סטיילינג לבית משתנה. תהליך סטיילינג לבית כולל גם בחירת הרהיטים השונים, עיצובם, שילוב הצבעים מרגע קבלת האפיון של מעצב הפנים ועד לרגע בו הדיירים יכולים להרגיש שזהו הבית המושלם עבורם. מחיר סטיילינג לבית משתנה, בשנים האחרונות יש מגמה של האוכלוסייה לרכוש מוצרי יד שניה או מוצרי וינטג' על מנת להוזיל את העלויות. שילוב מוצרים ישנים עשוי ליצור אווירה מיוחדת וייחודית ובאמצעות חידוש מוצרים, צביעה שלהם וסידור נכון תוכלו ליצור אווירה קסומה בביתכם.
הבית שלכם צריך להיות המקום הנעים והבטוח ביותר עבורכם. מדי שנה עשרות אלפי ישראלים עוברים לדירות ובתים חדשים ומנסים למצוא פתרונות כיצד להפוך את ביתם למקום הנעים והמשפחתי ביותר. בכל דירה וכל בית יש להתאים את האווירה הרצויה באמצעות הרהיטים המתאימים והסידור הנכון של הבית. הלבשת הבית תאפשר לדיירים להפיק את האווירה הנעימה והטובה ביותר עבורם.כיצד ניתן להתאים את המוצרים כך שישרו את האווירה הנעימה והמתאימה ביותר לדיירים?

תהליך הלבשת הבית צריך לפעול על פי שלבים מדויקים:
 פגישת אפיון בה המטרה היא להכיר את הצרכים והאופי של הדיירים.
 בפגישת האפיון על מלבישת הבית לזהות את ההזדמנויות השונות והסגנון של הדיירים המתגוררים במבנה.
 הכנת סקיצות שונות לעיצוב הבית לאישורם של המתגוררים בבית.
 הרחבת הסקיצות השונות וירידה לפרטים הקטנים ביותר בתהליך הלבשת הבית.
 בחירת הרהיטים המתאימים, הצבעים המדויקים והגדלים המתאימים לעיצוב הכללי של החדר/הבית.
 סידור נכון ותואם על פי הסקיצות לעיצוב הכללי של הבית.

חדר האמבטיה שלנו הוא המקום בו אנו פותחים את היום והמקום אליו אנו ניגשים ממש לקראת השינה. עיצוב חדר אמבטיה צריך להיות המקום הכי סטרילי שלנו בבית והאווירה שלו עשויה לעצב לנו את מצב הרוח לאורך היום. בחדר האמבטיה ישנם חלקים שונים שעלינו לבחור כיצד לעצב ולהתאים את העיצוב הכולל של כלל הפרטים, כך למשל, הכיור, האמבטיה עצמה, הארונות, הברזים, הקירות ועד לרמת השטיח לאמבטיה.

עיצוב חדר אמבטיה כולל אלמנטים שונים שצריך לקחת בחשבון, כך למשל כל נושא האחסון של האביזרים השונים,
התאורה שבחדר האמבטיה, המראה הנקי ועוד…עיצוב חדר אמבטיה – איך עושים את זה?

ראשית, עליכם לחשוב על סגנון אליו תתחברו שיקנה לכם אווירה נעימה, נוחה, סטרילית וביתית. ישנם סגנונות שונים בתהליך עיצוב חדר אמבטיה שניתן ליישם: עיצוב כפרי, עיצוב מודרני, עיצוב יוקרתי, עיצוב מעץ.

בשלב הראשון בתהליך עיצוב חדר אמבטיה על מעצב הפנים לאפיין את החלומות שלכם ולהתחבר לדיירים שהולכים להתגורר במבנה. החיבור בין מעצב הפנים לבין הדיירים הוא קריטי, מעצב שאינו מבין ב-100% את הראש של הדיירים, לא יוכל לענות על הצרכים שלהם באמצעות העיצוב.

חדר האמבטיה שלכם הוא החדר בו אתם מתארגנים לקראת יום חדש, מסתכלים על עצמכם במראה, מצחצחים את השיניים ויוצאים ליום חדש בעבודה, בחברה ועם המשפחה, לכן, עיצוב חדר אמבטיה צריך לאפשר לכם "לאהוב את עצמכם" ולהרגיש חופשיים, נינוחים, מאושרים ובעיקר, מוכנים לקראת יום חדש.

אילו אלמנטים יש לקחת בחשבון בתהליך עיצוב חדר אמבטיה?

 חלל אופקי – חלל החדר עשוי להשפיע באופן ניכר על התחושה של הדיירים בחדר האמבטיה. קיימים סגנונות שונים לעיצוב
      חלל האמבטיה שעשויים להפוך חדרים למוארים יותר, גדולים יותר ומרווחים יותר.
 סדר – עיצוב חדר אמבטיה חייב לשלב סדר מוחלט על מנת ליצור אווירה סטרילית והיגיינית בחדר האמבטיה שלכם.
     חדר אמבטיה לרוב מכיל גם שטחים לאחסון חפצי אמבטיה שונים ובאמצעות סדר נכון של החדר ניתן למצוא פתרונות של אחסון.

אתם מוזמנים להתייעץ בנוגע לתהליך עיצוב חדר אמבטיה ולהיעזר בשירותיי על מנת לעצב לעצמכם את חדר האמבטיה המושלם שלכם.

כל נער ונערה מעוניינים בעיצוב מיוחד לחדר הנוער שלהם. עיצוב חדרי נוער צריך להתבצע באופן מקצועי על מנת להפיק מתהליך עיצוב הפנים את המרב. נערים מתרגשים במיוחד לקראת הבית החדש שלהם ומעוניינים שהחדר שלהם יראה במיטבם, איך עושים זאת ומהו התהליך של עיצוב חדרי נוער?תהליך עיצוב חדרי נוער

בדומה לשאר התהליכים לעיצוב הבית, תהליך עיצוב חדרי נוער צריך להתבצע באופן מקצועי תוך התאמת מעצב הפנים את האלמנטים מהנערים השונים על מנת להפוך את החדרים לכמה שיותר נוחים ומתאימים עבורם. תפקידו של מעצב הפנים הוא לשוחח עם הנערים וההורים על מנת להכיר את הנער שמתגורר בחדר הנוער ולהצליח לאפיין אותו בצורה כמה שיותר טובה.

שיחה בין מעצב הפנים להורים – בשיחה עם ההורים, על מעצבת הפנים להכיר את הצרכים השונים שההורים מעוניינים בהם. בבתים שונים מעוניינים לערוך עיצוב לחדרים השונים בבית כך שיתאים לעיצוב הכללי למשל. בנוסף, הורים לרוב מבקשים ממעצבי הפנים להתאים את החדר כך שיהיה כמה שיותר נוח ונעים ללמוד בו.

שיחה בין מעצב הפנים לנער – "שיחת אפיון", בשיחה זו על מעצבת הפנים להכיר את הצרכים השונים של הנער על מנת להצליח לסדר לו את החדר המושלם עבורו. בשיחה על מעצבת הפנים ללקט כמה שיותר מידע חיוני באמצעות שאלוני אפיון על מנת להיכנס לראשו של הנער ולהצליח ליצור חדר כמה שיותר מתאים עבורו.

ניתוח הנתונים – לאחר השיחות עם ההורים ועם הנערים, הגדולה של מעצב הפנים הוא לזהות את הצרכים תוך השיחה. כך למשל, תוך כדי השיחה ניתן לזהות את הצורך של הנער בחדר מואר או חדר שקט ופסטורלי. זיהוי נכון ויכולת אפיון של מעצב הפנים תוביל לתוצר מושלם עבור הנער ועבור ההורים.

מהם שלבי עיצוב חדרי נוער?

תהליך העבודה מתבצע תוך קווים ברורים ומוצלחים שמלווים אותי לאורך השנים:

 פגישת היכרות.
 הצגת סקיצות של עיצובים (מבחינת מאקרו וכאשר הנער מאשר אותם עוברים למיקרו של העיצוב
      ונכנסים עם הפרטים כמה שיותר לעומק).
 רשימת קניות – רשימה של כל המוצרים שצריך לקנות על מנת ליישם את העיצוב הכללי של החדר.
 יציאה למסע קניות – שימוש בניסיון האישי שלי והצגת החנויות המשתלמות ביותר לרכישת המוצרים השונים.
 סידור הבית – השלב האחרון בו אני מסדרת את החדר בהתאם לסקיצה שנבחרה.

חדר השינה שלכם הוא החדר בו אתם פוקחים את העיניים בכל בוקר, והחדר בו אתם עוצמים אותם ממש לקראת השינה. עיצוב חדר שינה של הורים עשוי להשרות אווירה מסוימת ורצויה ולאפשר להורים בבית ליהנות מאותה האווירה עליה חולמים. בשנים האחרונות מחקרים רבים הוכיחו כי בתים המעוצבים בצורה מקצועית משרים אווירה נעימה ומשפיעים במידה ניכרת אפילו על הקשר בין בני הזוג.
איך הופכים את חדר השינה של ההורים לחדר המושלם עבורם?

"כל אדם צריך להרגיש נוח בסביבתו", במיוחד כאשר מדובר בביתו ובטח כאשר מדובר בחדר השינה שלו. הורים רבים משקיעים כסף וחשיבה רבה על עיצוב חדרי הילדים, חדרי הנערים, הסלון והחלקים השונים בבית ומתעלמים מצרכיהם האישיים, במידה ועברתם דירה או במידה ובא לכם להפיק את המרב מחדר השינה שלכם, הצטרפו למאמר הבא.עיצוב חדר שינה הורים – איך ליצור את האווירה המושלמת בבית?

בדומה לשאר תהליכי העיצוב השונים שאני עורכת ללקוחותיי מזה שנים, השלב הראשוני הוא שלב ההיכרות, בו אני נפגשת עם בני הזוג, מכירה אותם לעומק ושואלת אותם שאלות אפיון שונות שעל פיהן אעצב את הסקיצות השונות של הבית שלי. תהליך העיצוב של חדר השינה צריך להיות "כמה שיותר אתם" ולשדר את האווירה והמרחב הנוח ביותר עבורכם.

לאחר תהליך האפיון, הגדולה של מעצבת פנים היא לראות את החלקים שההורים שכחו לציין או התעלמו מהם, כך אוכל לנתח את הסביבה והמרחב הנוח ביותר עבורם. עיצוב חדר שינה של הורים לרוב צריך להשרות אווירה רומנטית ורעננה. ישנם הורים שמעוניינים בעיצוב יוקרתי, חלקם מעוניינים בעיצוב כפרי וחלקם מעוניינים להפיק כמה שיותר מרחב ואור בחדר השינה שלהם, על פי אותן הבקשות השונות של ההורים, אני מעצבת את הסקיצות שיוכלו לספק עבורם את הסביבה הנעימה ביותר.

עיצוב חדר שינה הורים ותהליכי הקניות

הקניות לחדר השינה שלכם לא חייבות להיות יקרות במיוחד וכחלק מתפקידי אני מסתובבת על מנת למצוא את הפתרונות והאלטרנטיבות המתאימות ביותר עבור העיצוב של החדרים השונים בבית. כחלק משירותי אני מסתובבת עם בני הזוג בתהליך הקניות, על מנת לוודא שהמחירים הוגנים ושהחלקים הנבחרים הם המתאימים ביותר ומסייעת להם לסדר את חדר השינה שלהם בצורה המתאימה ביותר לאופי שלהם.
אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבל פרטים נוספים אודות תהליך העיצוב