הגיע הרגע בו הנכם עוברים לבית חדש עליו חלמתם כל חייכם. בין אם הנכם עוברים לבית פרטי אותו אתם בניתם בעזרת קבלן, רוכשים בית פרטי קיים או אפילו משכירים בית פרטי, עיצוב בתים פרטיים עשוי ליצור את האווירה שתמיד חלמתם עליה לאורך השנים.

עולם עיצוב הפנים התפתח עם השנים, וכיום, באמצעות עיצוב חללים וחדרים שונים בבית ניתן ליצור את האווירה המתאימה לכל חדר כך שתתאים לאופי של החדר: כך למשל, חדרי אירוח לרוב יהיו מוארים יותר ושמחים יותר, חדרי עבודה לרוב יעוצבו בצורה שתפיג את המתחים של העובדים בחדר, חדרי שינה לרוב יעוצבו בצורה אינטימית ורומנטית וחדרי האמבטיה יעוצבו כך שניתן יהיה ליצור אווירה סטרילית ונקייה.

עיצוב בתים פרטיים – על מה לשים דגש?

למעשה, במרבית הבתים הפרטיים הדיירים מעוניינים להשרות אווירה שונה בכל אחד מהחדרים. בפנייתכם למעצב פנים, תוכלו לבחור האם לעצב את הבית וכלל החדרים שבו או לעצב חדר מסוים. עיצוב נכון של הבית שלכם, עשוי להקנות לכם את האווירה המתאימה לכל אחד מהחללים והחדרים בבית.

כיצד לבחור את מעצבת הפנים המתאימה ביותר עבור הבית הפרטי שלכם?
אינספור כתבות בפורטלים השונים נכתבו בנושא בחירת מעצבת הפנים שתערוך את העיצוב המתאים לביתכם. למעשה, הדבר החשוב ביותר בתהליך בחירת מעצבת פנים לבית שלכם הוא החיבור והכימיה שנוצרת ביניכם. מעצב פנים, כמה שלא יהיה טוב, חייב להיכנס לראש של הדיירים המתגוררים בבית על מנת "לאתר" את חלומותיהם ולהגשים אותם באמצעות העיצוב.

מהם סוגי הבתים והדירות בהן אני מתמחה?

  • עיצוב דירות קטנות – היכולת להגדיל את החלל ולהגשים את החלומות של הדיירים אפילו שמדובר בדירה הקטנה שלהם. באמצעות עיצוב נכון, חישוב החללים השונים ובחירת הצבעים המתאימים תוכלו להפוך את הדירה הקטנה שלכם לקסומה.
  • עיצוב חדרים – כפי שהזכרנו, לא חייבים לעצב את כל הבית בעזרת מעצבת פנים, תוכלו לעצב חדרים מסוימים בחדר בלבד.
  • עיצוב יחידת דיור – גם יחידות דיור ניתן להפוך למוארות, גדולות ובעלות חללים נרחבים. המומחיות בעיצוב יחידת דיור מתבטא בעיצוב החללים ושימוש נכון של התאורה.
  • עיצוב פנים דירות.
  • עיצוב דירת סטודיו.
  • עיצוב דירות ישנות.
  • עיצוב לובי.