בכל חלל קיימים יתרונות שבמידה ויודעים אילו אלמנטים ניתן לנצל בחלל ובאילו צבעים וזוויות של תאורה ניתן להשתמש ניתן "להרוויח" את המרב. עיצוב דירות קטנות הוא אחד מהתחומים האהובים עליי, היכולת לרווח את הדירה, לסדר את הרהיטים והכלים השונים בצורה נכונה כך שהדירה תיראה כמה שיותר מרווחת ולהציב את התאורה במקומות הנכונים היא זו שמובילה אותי בתהליך עיצוב דירות קטנות.

בשלב הראשון בתהליך עיצוב דירות קטנות, יש צורך להכיר את בני הזוג או הדיירים אשר מתגוררים בדירה, החיבור של מעצבת הפנים ושל המתגוררים במבנה והיכולת לאפיין את רצונותיהם חשובה במיוחד על מנת לקבל את התוצר הטוב ביותר.

על אילו אלמנטים יש לייחס חשיבות בתהליך עיצוב דירות קטנות?

כמו בכל תהליך עיצוב פנים, המטרה של מעצב הפנים הוא לדעת כיצד לנצל יתרונות של חללים, רהיטים ומבנים שונים על מנת להפיק את המרב מהדירה עצמה. בתהליך עיצוב דירות קטנות, במרבית המקרים יש צורך ב"ריווח הדירה" והפיכתה לגדולה יותר.

  • תאורה – ניצול נכון של התאורה בחללים השונים ובעיקר בדירות קטנות יאפשר לדיירים ליהנות מחללים מרווחים יותר, מוארים יותר ו"גדולים" יותר. מומלץ לבחור את המנורות הנכונות, להציב אותם במקומות הנכונים ולכוון את התאורה לחללים מסוימים על מנת לרווח כמה שיותר את הדירה.
  • סידור הרהיטים – בעיקר שמדובר בתהליך עיצוב דירות קטנות, המטרה היא לרווח את הדירה כמה שיותר. סידור הרהיטים השונים בבית בצורה נכונה ופרקטית, עשויה להקנות חללים פנויים יותר וגדולים יותר ולהפוך את החדר לנעים יותר וכזה שנוח יותר להסתובב בו.
  • צבעים – התאמת הצבעים לדירה עשויה להקנות אווירה שונה, נעימה יותר ובעיקר, מתאימה יותר לבני הזוג. באמצעות בחירת הצבעים הנכונים ושילובם עם הרהיטים, תוכלו לעצב את האווירה המתאימה עבורכם.

מעצבת דירות קטנות

אני מזמינה אתכם לפנות אליי לייעוץ ולהיעזר בשירותים שלי בתהליך עיצוב דירות קטנות. שנים של ניסיון בעיצוב דירות קטנות שיוכלו לפתח עבורכם חשיבה יצירתית, להתאים את התקציב שלכם לתהליך העיצוב ולעצב את הדירה שלכם בצורה הנוחה ביותר עבורכם שתאפשר לכם להיכנס בכל פעם מחדש לדירה הקסומה שלכם.