חדר האמבטיה שלנו הוא המקום בו אנו פותחים את היום והמקום אליו אנו ניגשים ממש לקראת השינה. עיצוב חדר אמבטיה צריך להיות המקום הכי סטרילי שלנו בבית והאווירה שלו עשויה לעצב לנו את מצב הרוח לאורך היום. בחדר האמבטיה ישנם חלקים שונים שעלינו לבחור כיצד לעצב ולהתאים את העיצוב הכולל של כלל הפרטים, כך למשל, הכיור, האמבטיה עצמה, הארונות, הברזים, הקירות ועד לרמת השטיח לאמבטיה.

עיצוב חדר אמבטיה כולל אלמנטים שונים שצריך לקחת בחשבון, כך למשל כל נושא האחסון של האביזרים השונים, התאורה שבחדר האמבטיה, המראה הנקי ועוד…

עיצוב חדר אמבטיה – איך עושים את זה?

ראשית, עליכם לחשוב על סגנון אליו תתחברו שיקנה לכם אווירה נעימה, נוחה, סטרילית וביתית. ישנם סגנונות שונים בתהליך עיצוב חדר אמבטיה שניתן ליישם: עיצוב כפרי, עיצוב מודרני, עיצוב יוקרתי, עיצוב מעץ.

בשלב הראשון בתהליך עיצוב חדר אמבטיה על מעצב הפנים לאפיין את החלומות שלכם ולהתחבר לדיירים שהולכים להתגורר במבנה. החיבור בין מעצב הפנים לבין הדיירים הוא קריטי, מעצב שאינו מבין ב-100% את הראש של הדיירים, לא יוכל לענות על הצרכים שלהם באמצעות העיצוב.

חדר האמבטיה שלכם הוא החדר בו אתם מתארגנים לקראת יום חדש, מסתכלים על עצמכם במראה, מצחצחים את השיניים ויוצאים ליום חדש בעבודה, בחברה ועם המשפחה, לכן, עיצוב חדר אמבטיה צריך לאפשר לכם "לאהוב את עצמכם" ולהרגיש חופשיים, נינוחים, מאושרים ובעיקר, מוכנים לקראת יום חדש.

אילו אלמנטים יש לקחת בחשבון בתהליך עיצוב חדר אמבטיה?

  • חלל אופקי – חלל החדר עשוי להשפיע באופן ניכר על התחושה של הדיירים בחדר האמבטיה. קיימים סגנונות שונים לעיצוב חלל האמבטיה שעשויים להפוך חדרים למוארים יותר, גדולים יותר ומרווחים יותר.
  • סדר – עיצוב חדר אמבטיה חייב לשלב סדר מוחלט על מנת ליצור אווירה סטרילית והיגיינית בחדר האמבטיה שלכם. חדר אמבטיה לרוב מכיל גם שטחים לאחסון חפצי אמבטיה שונים ובאמצעות סדר נכון של החדר ניתן למצוא פתרונות של אחסון.

אתם מוזמנים להתייעץ בנוגע לתהליך עיצוב חדר אמבטיה ולהיעזר בשירותיי על מנת לעצב לעצמכם את חדר האמבטיה המושלם שלכם.