חדר השינה שלכם הוא החדר בו אתם פוקחים את העיניים בכל בוקר, והחדר בו אתם עוצמים אותם ממש לקראת השינה. עיצוב חדר שינה של הורים עשוי להשרות אווירה מסוימת ורצויה ולאפשר להורים בבית ליהנות מאותה האווירה עליה חולמים. בשנים האחרונות מחקרים רבים הוכיחו כי בתים המעוצבים בצורה מקצועית משרים אווירה נעימה ומשפיעים במידה ניכרת אפילו על הקשר בין בני הזוג. איך הופכים את חדר השינה של ההורים לחדר המושלם עבורם?

"כל אדם צריך להרגיש נוח בסביבתו", במיוחד כאשר מדובר בביתו ובטח כאשר מדובר בחדר השינה שלו. הורים רבים משקיעים כסף וחשיבה רבה על עיצוב חדרי הילדים, חדרי הנערים, הסלון והחלקים השונים בבית ומתעלמים מצרכיהם האישיים, במידה ועברתם דירה או במידה ובא לכם להפיק את המרב מחדר השינה שלכם, הצטרפו למאמר הבא.

עיצוב חדר שינה הורים – איך ליצור את האווירה המושלמת בבית?

בדומה לשאר תהליכי העיצוב השונים שאני עורכת ללקוחותיי מזה שנים, השלב הראשוני הוא שלב ההיכרות, בו אני נפגשת עם בני הזוג, מכירה אותם לעומק ושואלת אותם שאלות אפיון שונות שעל פיהן אעצב את הסקיצות השונות של הבית שלי. תהליך העיצוב של חדר השינה צריך להיות "כמה שיותר אתם" ולשדר את האווירה והמרחב הנוח ביותר עבורכם.

לאחר תהליך האפיון, הגדולה של מעצבת פנים היא לראות את החלקים שההורים שכחו לציין או התעלמו מהם, כך אוכל לנתח את הסביבה והמרחב הנוח ביותר עבורם. עיצוב חדר שינה של הורים לרוב צריך להשרות אווירה רומנטית ורעננה. ישנם הורים שמעוניינים בעיצוב יוקרתי, חלקם מעוניינים בעיצוב כפרי וחלקם מעוניינים להפיק כמה שיותר מרחב ואור בחדר השינה שלהם, על פי אותן הבקשות השונות של ההורים, אני מעצבת את הסקיצות שיוכלו לספק עבורם את הסביבה הנעימה ביותר.

עיצוב חדר שינה הורים ותהליכי הקניות

הקניות לחדר השינה שלכם לא חייבות להיות יקרות במיוחד וכחלק מתפקידי אני מסתובבת על מנת למצוא את הפתרונות והאלטרנטיבות המתאימות ביותר עבור העיצוב של החדרים השונים בבית. כחלק משירותי אני מסתובבת עם בני הזוג בתהליך הקניות, על מנת לוודא שהמחירים הוגנים ושהחלקים הנבחרים הם המתאימים ביותר ומסייעת להם לסדר את חדר השינה שלהם בצורה המתאימה ביותר לאופי שלהם.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבל פרטים נוספים אודות תהליך העיצוב.